Posiadamy w ciągłej sprzedaży wszystkie gatunki węgla - miały, ekogroszek, orzech, kostka jak również groszek importowany z Czech.

Pakujemy węgiel w worki polietylenowe po 25 kg (na życzenie klienta także worki foliowe). Od pracowników mogą Państwo uzyskać informacje na temat pochodzenia i parametrów oferowanego węgla.

W opał zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych jak również odbiorców hurtowych.

Posiadamy własny transport o ładowności od 2 do 25 ton.

Zakupiony u nas opał dostarczamy bezpłatnie na odległość do 20 km (przy zakupie min. 1 tony).

Importujemy węgiel z najlepszych kopalni w Czechach - Kopalni Most-Komorany oraz Kopalni Ledvice. W Czechach i na Słowacji stanowi podstawowy surowiec grzewczy wykorzystywany w gospodarstwach domowych i przemyśle. Ze względu na niższą od węgla kamiennego cenę, cieszy się dużym zainteresowaniem odbiorców. Jako paliwo jest skutecznie wykorzystywany w instalacjach przystosowanych wyłącznie do węgla kamiennego zarówno starszego typu jak i nowoczesnych.

Dzięki zerowej spiekalności wypala się całkowicie nie pozostawiając w palenisku żadnych spieków, szlaki i kamieni tylko popiół.

Najbardziej popularnym sortymentem czeskiego węgla w Polsce jest groszek. Popularność ta wynika przede wszystkim z wysokiej jakości przy dużo niższej cenie niż ekogroszek polski.